Adobe Character Animator CC Nedir ?

Adobe Character Animator CC Nedir ?

Adobe Character Animator CC Nedir ?

Adobe Character Animator CC uygulaması 2016-2017 yıllarında Beta sürümü olarak piyasaya sürülmüş en son 15 Ekim 2018 itibariyle kararlı sürümünü duyurmuştur.

Daha önce ilgilendiniz mi bilmiyorum fakat bilenler bilir animasyon hazırlamak gerçekten çok emek gerektirir. Her kareyi tek tek takip edip birleştirmelisiniz ki bu da zamanla çok uğraştırıcı bir hal alır.

Ancak Adobe Character Animator CC programı ile bu işlemleri düşünmenize gerek yok. Kendiniz arzu ettiğiniz bir fotoğrafı, içerisinde bulunan Characterizer uygulaması ile karikatüre dönüştürüp kendi hareketlerinizi bu karikatüre yapmış oldurabilirsiniz. Sadece karikatür değil elbet. Adobe Illustrator CC uygulaması ile çizdiğiniz bir illüstrasyonu da Animator CC uygulaması kullanarak canlandırmanız mümkün.

Adobe Character Animator CC İndirmek İçin Tıklayınız.

Adobe Characterizer ile insan yüzlerini rahatça karikatürlere çevirebilirsiniz.

Adobe Character Animator uygulaması, kullandığı yapay zeka teknolojisi sayesinde sizin hareket ve seslerinizi Adobe Characterizer uygulaması ile hazırladığınız karikatürlere giydirerek animasyona çevirme olanakı veriyor.

Adobe ürünlerini kullananlar bilirler, bu aileden herhangi bir programı kullanmayı bilirseniz diğerlerini kolaylıkla kullanabilirsiniz. Ayrıca Adobe ailesindeki ürünlerin birbirini destekleme özelliğini bu programda da görebilirsiniz. Örneğin Adobe Photoshop CC veya Adobe Illustrator CC’de meydana getirdiğinız bir resmi, içe aktar özelliği ile Adobe Characterizer uygulamasında animasyona çevirebilirsiniz.

 

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.