Adobe Acrobat DC Nedir ?

Adobe Acrobat DC Nedir ?

Acrobat DC, abonelik tabanlı Acrobat yazılımının en son sürümüdür. Acrobat DC, Adobe’nin sunduğu en üretken ve işbirliğine en elverişli mobil PDF çözümüdür. Acrobat DC; nerede veya hangi aygıtta çalışırsanız çalışın bağlantınızı ve üretkenliğinizi korumak için Acrobat masaüstü yazılımını, üstün mobil özelliklerle geliştirilmiş Acrobat Reader mobil uygulamasını ve birinci sınıf Adobe Document Cloud hizmetleri bununla beraber sunar.

Acrobat DC ile yapabileceğiniz işlemlerden birkaçı şunlardır:

  • Hareket halindeyken üretkenliğinizi koruyun: Hareket halindeyken PDF’ler üzerinde daha fazla işlem yapabilmek için Acrobat Reader mobil uygulamasındaki ve üstün çevrimiçi hizmetlerdeki birinci mobil özellikleri keşfedin. PDF oluşturmak, düzenlemek, dışa aktarmak, organize etmek, paylaşmak veya imzalamak istediğinizde bilgisayarlar, tarayıcılar ve mobil aygıtlar genelinde anında erişim özelliğiyle göreve bir aygıtta başlayıp başka bir aygıtta devam edebilirsiniz.
  • PDF metin ve görüntülerini düzenleyin: İşaretleme ve tıklatma yöntemini kullanan alışılmış arabirimi kullanarak PDF belgelerini doğrudan Acrobat’ta düzenleyin. Hatta iPad’inizden veya Android tabletinizden bir Acrobat Pro DC üyeliğiyle metinleri ve görüntüleri düzenleyebilirsiniz.
  • Taranmış belgeleri düzenleyin: Mobil aygıtınızın kamerasını kullanarak basılı belgenin fotoğrafını çekin ve yeni düzenlemelerin doğrudan belgeye uygulanması için otomatik font eşleştirmeyle belgeyi masaüstünde düzenleyebileceğiniz bir PDF’ye dönüştürün.
  • Korumalı PDF’ler oluşturun: Acrobat’tan veya popüler Microsoft Office uygulamalarından yüksek kaliteli PDF dosyaları oluşturun. Dosyaların başkaları tarafından kopyalamasını veya düzenlemesini ya da hassas bilgilerin yazdırılmasını önlemek için kısıtlamalar ekleyin.
  • PDF’leri Office formatında dışa aktarın: Fontları, formatı ve mizanpajları koruyarak PDF’leri Word, Excel veya PowerPoint formatına dönüştürün.
  • Dropbox, Box, Google Drive ve OneDrive ile çalışın: Acrobat DC’de çalışırken Dropbox, Box, Google Drive veya Microsoft OneDrive hesabınızdaki dosyalarınıza erişin, bu dosyaları düzenleyin, paylaşın ve saklayın.
  • İstediğiniz yerden her türlü belgeyi imzalayın: Akıllı otomatik doldurma özelliğiyle formları dilediğiniz yerden hızla doldurun, imzalayın ve gönderin.
  • Hassas bilgileri silin: Metin, görüntü ve hatta meta verileri bulup bunları kalıcı olarak kaldırın.

Adobe Acrobat DC yazılım ailesinde hangi ürünler bulunur ?

Adobe Acrobat DC, masaüstü ürünleri, ücretsiz mobil uygulamaları ve Adobe Document Cloud kanalıyla ulaşılabilen çevrimiçi hizmetleri içerir.

Windows için masaüstü ürünleri:

Mac OS için masaüstü ürünleri:

 Mobil uygulamalar:

Web uygulaması:

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.